Kim jesteśmy?

ULTRA WAY TEAM to grupka znajomych, pasjonatów biegania i wszelkiego rodzaju aktywności. Znajdziesz tu biegaczy każdego gatunku: asfaltowych, terenowych, ultrasów, amatorów, biegaczy wyczynowych oraz miłośników triathlonu. Niektórzy z nas biegają odkąd nauczyli się chodzić, inni zaczęli później a jeszcze inni wczoraj. Łączy nas jedno – miłość do biegania i chęć zarażenia tą pasją jak największej liczby osób. Często bierzemy udział w zawodach na terenie całej Polski oraz za granicą i tam jesteśmy gośćmi. Kilka lat temu postanowiliśmy podzielić się z biegaczami całego kraju naszymi magicznymi miejscami, w których na co dzień trenujemy i które mamy okazję podziwiać. Tak właśnie narodził się Festiwal Biegowy ULTRA WAY.

Co robimy?

Festiwal Biegowy ULTRA WAY to 2-dniowe wydarzenie łączące rywalizację, sport, przepiękne tereny, dobrą zabawę i pozytywną dawkę emocji. Pojezierze Kaszubskie to bezsprzecznie jeden z najciekawszych regionów Polski. Niech Was nie zwiedzie myśl, że jest tu płasko. Znajdziecie tu wszystko, co może dać człowiekowi natura w najprostszej i najpiękniejszej odsłonie: zatoka, wydmy, klify nadmorskie, plaża, górki, pomniki przyrody, miejsca męczeństwa ludności w czasie II wojny światowej, piękne, zapierające dech w piersiach panoramy. No i oczywiście najpiękniejsze wschody słońca. Kto przeżył tę przygodę raz, z całą pewnością wróci a my z roku na rok dokładamy wszelkich starań aby Wasze wrażenia były niezapomniane w myśl zasady, że biegacz dostaje od świata więcej.

 

Mamy do zaoferowania różne trasy trailowe Północnych Kaszub od 10 km do 100 mil aby każdy mógł doświadczyć tych niezwykłych chwil
i stać się częścią naszej społeczności.

Nadchodzi nowa edycja Festiwalu Biegowego ULTRA WAY w dwóch odsłonach: zimowej i letniej.

 

Nie może Ciebie zabraknąć. ZAPRASZAMY!